UZTURS

 Mēs zinām, ka sabalansēts uzturs palīdz mums būt veseliem un aktīviem. Bet tas ne vienmēr ir tik vienkārši. Aizņemta grafika un haotiskas dienaskārtības dēļ dažkārt nav vienkārši ieturēt maltītes tā, kā būtu pareizi. Turklāt mūsdienās pārtikas kvalitāti bieži ietekmē vides apstākļi. Par laimi, mūsu produktu klāsts var nodrošināt Jums trūkstošās uzturvielas.
 
Vienalga, vai vēlaties saglabāt vispārējo labsajūtu vai pievērsties aktīvam dzīvesveidam, rūpēties par skaistumu no iekšpuses, atrast efektīvu svara kontroles programmu vai vienkārši enerģiski sākt dienu, Nutrilite™ un XS™ ir nepieciešamais risinājums. No pamata un specializētiem uztura bagātinātājiem līdz produktiem, kas palīdz zaudēt un noturēt svaru — atklājiet plašu uztura iespēju klāstu atbilstoši savām vajadzībām, kas palīdzēs Jums sasniegt mērķi.

Avots: amway-latvia.com 

AMWAY produkti

Šeit ir pieci no mūsu iecienītākajiem produktiem:

Ķiploks Nutrilite™

Nutrilite Ķiploks ir uztura bagātinātājs ar ķiploku pulveri. Ķiploki veicina pareizu imūnsistēmas darbību, pretošanos īslaicīgam stresam un sirds veselības saglabāšanu/ normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu.

Šis produkts ļauj ērti izmantot ķiploka dziedinošās īpašības, neuztraucoties par nepatīkamo aromātu. Ķiploka tabletēm ir patīkama piparmētru garša. Ķiploki un piparmētras, kas ir šā produkta sastāvā, tiek iegūti mūsu Nutrilite™ zīmola īpašniekam piederošā lauku saimniecībā Trout Lake.

Multivitamīnu košļājamās tabletes Nutrilite™

Nutrilite™ Košļājamie multivitamīni nodrošināti ar lielisku apelsīnu garšu un īpaši atlasītiem neaizstājamiem vitamīniem un minerālvielām, kas nepieciešamas augošam organismam.

Vecāki zina, cik grūti panākt, ka mazie ēd pietiekami daudz augļu un dārzeņu, un pārliecināties, ka viņi gūst labumu no daudzveidīga un līdzsvarota uztura. Bērniem nepieciešams ne mazums vitamīnu, minerālvielu un fito barības vielu, lai dotu enerģiju dienai un atbalstītu augšanu un imūnsistēmas funkcijas.

Nutrilite Košļājamie multivitamīni ir ātrs un ērts risinājums vecākiem, kas vēlas būt droši, ka bērniem netrūkst svarīgu barības vielu. Satur dažādus vitamīnus un minerālvielas, ieskaitot kalciju normālai kaulu augšanai un attīstībai, D vitamīnu normālai imūnsistēmas darbībai, kā arī dzelzi, cinku un B un C vitamīnus.

Omega-3 Complex Nutrilite™

Nutrilite™ omega 3 komplekss ir uztura bagātinātājs, kas satur augstas kvalitātes omega 3 taukskābes, kas atbalsta normālu sirds darbību *. 

Omega 3 taukskābes strādā kā ieeļļota divriteņa ķēde, atbalstot normālas sirds funkcijas. Tās sauc par “neaizstājamām”, jo mēs tās nevaram dabiski izstrādāt savā ķermenī; mums tās ir jāuzņem uzturā. Līdzsvarots uzturs, ieskaitot vienu vai divas porcijas zivju nedēļā, ir lielisks risinājums, bet, kā mēs zinām, tas ne vienmēr ir iespējams.

Lai gan nespējam tās izstrādāt ķermenī, omega 3 neaizstājamās taukskābes ir ārkārtīgi svarīgas normālai sirds darbībai, kā arī palīdz uzturēt labu vispārējo veselību. Nutrilite™ omega 3 komplekss ir uztura bagātinātājs, kas satur omega 3 taukskābes EPA (eikosapentaēnskābi) un DHA (dokosaheksaēnskābi). Kopā šis komplekss nodrošina taukskābes, kuras, iespējams, trūkst uzturā.

Iron Folic Plus Nutrilite

Nutrilite Iron Folic Plus nodrošina organismu ar dzelzi, kas iegūta no diviem dzelzs avotiem, un folijskābi.

Šīs uzturvielas ikdienas uzturs, ja tas nav sabalansēts, var nenodrošināt pietiekamā daudzumā. Palielināts daudzums nepieciešams grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā. Produkts satur arī unikālu Nutrilite™ spinātu ekstraktu.

Vitamin B Plus Nutrilite™

Nutrilite™ B vitamīns Plus izmanto dubultās iedarbības tehnoloģiju, lai optimāli izdalītu visus astoņus neaizstājamos B vitamīnus, kas palīdz mazināt nogurumu, atbalsta normālu enerģijas izstrādi vielmaiņā un veicina imūnsistēmas darbību.