PERSONĪGĀ HIGIĒNA

Vai vēlaties piešķirt matiem mirdzumu? Padarīt smaidu baltāku? Nodrošināt ādai barošanu? Mūsu plašajā personiskās higiēnas produktu kolekcijā atradīsiet risinājumus sievietēm, vīriešiem un bērniem ik dienas.

Mēs paļaujamies uz zinātni un rūpīgi izvēlētām sastāvdaļām, lai izstrādātu efektīvus, bet saudzīgus produktus. Mūsu vannas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, mutes dobuma higiēnas līdzekļi, matu kopšanas līdzekļi un produkti vīriešiem nodrošina pilnvērtīgu un vispusīgu kopšanu.

Avots: amway-latvia.com 

Šeit ir pieci no mūsu iecienītākajiem produktiem:

Zobu pasta Glister™

Glister™ Daudzpusīgas iedarbības fluora zobu pasta palīdz iegūt tīrus un veselīgus zobus. Parūpējieties par spožu, sniegbaltu un tīru smaidu ar Glister Daudzpusīgas iedarbības fluora zobu pastu. Pateicoties REMINACT™ silīcijam, šī zobu pasta garantē, ka netīrumi tiks noņemti no zobiem, izmantojot emaljai drošu formulu. Klīniskie testi liecina, ka zobu pasta efektīvi noņem aplikumu no zobu virsmas, vienlaikus palīdzot novērst caurumus un bojāšanos, lai jums būtu stiprāki un veselīgāki zobi.

Dezodorants un antiperspirants – rullītis G&H PROTECT+™

Dezodorants un antiperspirants, kas sniedz līdz pat 48 stundām ilgu aizsardzību pret aromātu un mitrumu, nekairinot un neiekrāsojot ādu.  Dezodorants slēpj vai samazina smaku, savukārt antiperspirants samazina mitrumu un tādējādi var samazināt arī smaku. G&H PROTECT+ dezodorants un antiperspirants – rullītis apvieno abu īpašības vienā. Tajos izmantota mūsu kustību ierosinātā smaržas iekapsulēšanas tehnoloģija, kas sniedz vēl ilgāku aizsardzību no nepatīkama aromāta. 

Papildu apjoms šampūns Satinique

Paceļ smalkus matus, piešķirot tiem lielāku apjomu. Ideāli piemērots smalkiem, plāniem vai nedzīviem matiem

Koncentrēts šķidrums mutes dobuma skalošanai pret aplikuma veidošanos ar piparmētru garšu Glister™

Koncentrēts šķidrums zobu skalošanai ar piparmētru garšu, kas novērš zobu aplikuma rašanos, Glister – šķidrums, pateicoties kuram zobi kļūst daudz veselāki. .

Dezodorants – rullītis Hymm™

Ļaujiet stresam pazust: jaunais dezodorants – rullītis droši izvadīs jūs cauri dienai.

Formula ir radīta ar salvijas lapu ekstraktu, kas zināms  ar tā smaku kontrolējošajām īpašībām, pateicoties antibakteriālam efektam. Radīts bez alumīnija sāļiem, lai ļautu ādai dabīgi elpot. Šis vieglais un caurspīdīgais dezodorants – rullītis ātri uzklājas un nožūst un neatstāj baltus vai dzeltenus pleķus uz apģērba.