Personal care

Looking to add lustre to your hair? Brighten your smile? Nourish your skin? Our extensive collection of Personal Care products has something for women, men and children, every day. We use the power of science and carefully selected ingredients to develop products that are effective but gentle. Our bath and body, oral health, hair care and men’s ranges will keep you well-groomed from top-to-toe!

Source amway-lithuania.com

Šeit ir pieci no mūsu iecienītākajiem produktiem:

Zobu pasta Glister™

Glister™ Daudzpusīgas iedarbības fluora zobu pasta palīdz iegūt tīrus un veselīgus zobus. Parūpējieties par spožu, sniegbaltu un tīru smaidu ar Glister Daudzpusīgas iedarbības fluora zobu pastu. Pateicoties REMINACT™ silīcijam, šī zobu pasta garantē, ka netīrumi tiks noņemti no zobiem, izmantojot emaljai drošu formulu. Klīniskie testi liecina, ka zobu pasta efektīvi noņem aplikumu no zobu virsmas, vienlaikus palīdzot novērst caurumus un bojāšanos, lai jums būtu stiprāki un veselīgāki zobi.

Dezodorants un antiperspirants – rullītis G&H PROTECT+™

Dezodorants un antiperspirants, kas sniedz līdz pat 48 stundām ilgu aizsardzību pret aromātu un mitrumu, nekairinot un neiekrāsojot ādu.  Dezodorants slēpj vai samazina smaku, savukārt antiperspirants samazina mitrumu un tādējādi var samazināt arī smaku. G&H PROTECT+ dezodorants un antiperspirants – rullītis apvieno abu īpašības vienā. Tajos izmantota mūsu kustību ierosinātā smaržas iekapsulēšanas tehnoloģija, kas sniedz vēl ilgāku aizsardzību no nepatīkama aromāta. 

Papildu apjoms šampūns Satinique

Paceļ smalkus matus, piešķirot tiem lielāku apjomu. Ideāli piemērots smalkiem, plāniem vai nedzīviem matiem

Koncentrēts šķidrums mutes dobuma skalošanai pret aplikuma veidošanos ar piparmētru garšu Glister™

Koncentrēts šķidrums zobu skalošanai ar piparmētru garšu, kas novērš zobu aplikuma rašanos, Glister – šķidrums, pateicoties kuram zobi kļūst daudz veselāki. .

Dezodorants – rullītis Hymm™

Ļaujiet stresam pazust: jaunais dezodorants – rullītis droši izvadīs jūs cauri dienai.

Formula ir radīta ar salvijas lapu ekstraktu, kas zināms  ar tā smaku kontrolējošajām īpašībām, pateicoties antibakteriālam efektam. Radīts bez alumīnija sāļiem, lai ļautu ādai dabīgi elpot. Šis vieglais un caurspīdīgais dezodorants – rullītis ātri uzklājas un nožūst un neatstāj baltus vai dzeltenus pleķus uz apģērba.